Ukrainian Sponsor Support Hubs  

HOW TO BECOME A SPONSOR FOR UKRAINIAN  REFUGEES Ласкаво просимо ! Welcome ! Добро пожаловать !Project Goal: to develop and implement a Ukrainian  Sponsor Hub in the Seattle area that builds support  structures for sponsors. 

Project proposal: three organizations work  together to ensure the recruitment and support of  potential sponsors for new Ukrainian arrivals. 

Main Areas of Work:  

 • Having a digital resource interface for sponsors to  provide education and guidance. 

 • Appointing a dedicated, trained Navigator position  at each organization to help sponsors navigate  support for newcomers. 

 • Having a central administrative information hub for  the community and hosting informational events.  

 • Build a community of support for sponsors 

If you have any questions, please contact at  (206) 636-5508Після повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну, ви вирішили переїхати до штату Вашингтон, США? Ви не самі! На цьому сайті зібрані локальні ресурси саме для вас, історії інших переселенців та інструкції, написані за їхнім досвідом. Змогли вирішити якусь проблему? Поділіться та допоможіть іншим людям!


Навіщо ще один веб-сайт? Цей сайт присвячений локальним ресурсам у Сіетлі та околицях штату Вашингтон, США, які можуть бути корисними вимушеним переселенцям: україно- та російськомовні адвокати та лікарі, брокери страховок та гуртки для дітей... У постійно мінливому світі ми не можемо осягнути неосяжне, тому акцентуємо саме на інформації, специфічній для нашого району.


Чому на сайті є російська мова? З практичних міркувань. Цей сайт орієнтований на українців, а також на російськомовних українців, білорусів, вихідців з інших країн, які засуджують війну, розв’язану Росією і підтримують суверенність та неподільність України.


Сайт інформаційний та не несе відповідальності за точність та достовірність інформації.


Ситуація змінюється швидко, найкраще джерело знань - це такий самий переселенець, як і ви. Знаєте корисний ресурс? Знайшли адвоката? Отримали водійські права? Напишіть нам коротку інструкцію, ми опублікуємо її на сайті! Нема часу писати? Залишіть заявку, ми запишемо з ваших слів.


Не знайшли відповідного розділу? Або, можливо, вам потрібна допомога непрофесійних волонтерів? Або просто хочете посварити чи похвалити? Теж пишіть! Для успіху сайту нам потрібно знати, що дійсно потрібно таким людям, як ви.


Друзі, нам потрібна ваша підтримка! Підтримка кожного! Та-та, і твоя теж! Ви можете допомогти нашому проєкту, заповнивши форму нище, або просто залишити свій відгук!